Titulinis
Apie mus
Personalo paieška ir atranka
Mokymo projektai
Tyrimai organizacijose
Konsultacijos ieškantiems darbo

Konsultacijos ieškantiems darbo


Ieškote darbo? Domitės darbo rinkos pokyčiais? Rūpinatės savo karjera? Pasinaudokite  individualios konsultacijos galimybe!
 
Spauda, internetiniai portalai mirga TEORINIAIS patarimais, kaip parašyti patrauklų CV, motyvacinį laišką, kokių klausimų tikėtis pokalbio metu, tačiau pastebėjome, kad susidūrę su realybe, žmonės pritrūksta PRAKTINIŲ žinių.
  
CV ir motyvacinio laiško rašymas
Susitikimo su Jumis metu konsultantas įvertins Jūsų esamą CV, išsiaiškins trūkstamą informaciją bei per 1 darbo dieną paruoš ir Jums elektroniniu paštu išsiųs sutvarkytą CV bei motyvacinį laišką.
Susitikimo metu aptarsite, kaip ir kur Jums geriausia ieškoti darbo, CV ir motyvacinio laiško siuntimo el. paštu taisykles bei būdus, sužinosite, kaip "užkabliuoti" darbdavį.
 
Pokalbis dėl darbo
Ši konsultacijos dalis - TRENIRUOTĖ (t. y. daugiau nei 70 % laiko skirsime PRAKTIKAI).
Po praktinės užduoties "Pokalbis dėl darbo", remiantis užduoties rezultatais, kartu su konsultantu aptarsite, kokios yra Jūsų stipriosios/silpnosios pusės; kokiais būdais ir kur būtent Jums geriausia ieškoti darbo; kaip pasiruošti pokalbiui su darbdaviu, kokių labiausiai mėgstamų darbdavių klausimų atskiroms pareigybėms tikėtis. Kokia turėtų būti apranga einant į pokalbį, etiketo taisyklės iki pokalbio. Kokia yra darbo paieškos "virtuvė", tolimesni pokalbio etapai, kas yra testavimas (kokie yra testai, ką jie reiškia ir kaip "nepaslysti" testavimo procese). Atsakysime į visus Jūsų klausimus, nes su įvairių pareigybių atrankomis dirbame kasdien jau daugiau nei 10 metų!
 
 
Konsultacijų trukmė ir kaina:
 
?      CV ir motyvacinio laiško rašymas + pokalbis dėl darbo (trukmė - 1 val., CV ir motyvacinio laiško paruošimas ir išsiuntimas - per 1 darbo dieną). Kaina - 200 Lt + PVM.
?      CV ir motyvacinio laiško rašymas (konsultacijos  trukmė - 30 minučių, CV ir motyvacinio laiško paruošimas ir išsiuntimas - per 1 darbo dieną). Kaina ? 150 Lt + PVM.
 
 
TESTAVIMAS (asmenybės savybių + motyvacijos testas.
Psichologinė charakteristika paruošiama ir išsiunčiama el.
paštu per 1 darbo dieną (galimas kaip papildoma galimybė
greta pokalbio ar CV koregavimo). Kaina - 70 Lt + PVM.
 
 
  
Konsultacijų laiką derinsime individualiai (bet kuri Jums tinkama savaitės diena, galima ir po darbo valandų)
  
Registracija bei informacija el. paštu:   bei telefonais: 8 670 23262 arba 8 616 24202.

Jūs esate: Pagrindinis Konsultacijos ieškantiems darbo