Titulinis
Apie mus
Personalo paieška ir atranka
 > Personalo paieška su skelbimu spaudoje
 > Personalo paieška iš duomenų banko
 > Tiesioginė paieška
 > Personalo įvertinimas
Mokymo projektai
Tyrimai organizacijose
Ieškote darbo?
Vykdomi konkursai

Personalo įvertinimas


Personalo įvertinimo projektus įgyvendiname keliomis kryptimis: 
 
  1. Patys atliekate atranką, bet neapsisprendžiate, kuris iš kandidatų tinkamiausias? Mes padėsime Jums priimti galutinį sprendimą, atlikdami kandidatų įvertinimą, taikydami Jūsų pageidaujamų ir mūsų rekomenduojamų testų programą, praktines užduotis, pravesdami ekspertinius interviu.
  2. Jūsų įmonės darbuotojų įvertinimas, kuris bus vienas iš žingsnių planuojant darbuotojo karjerą (pvz., asmenybės bruožų, motyvacijos ypatumų įvertinimas), nustatant mokymo poreikius, o taip pat išsami informacija personalo skyriui ar tiesioginiam vadovui formuojant įmonės personalo duomenų bazę. Darbuotojai, supažindinti su  įvertinimo rezultatais turės progą geriau pažinti save, numatyti asmeninio bei dalykinio tobulėjimo sferas planuojant ir formuojant savo karjerą.
  3. Jūsų įmonės darbuotojų įvertinimas skelbiant vidinį (dėl laisvos pozicijos dalyvauja jau dirbantys žmonės) konkursą. Specialistai Jūsų pageidavimu dalyvaus atrankos pokalbio metu, kiekvieną kandidatą įvertins, o Jums pateiks išsamias psichologines charakteristikas.
  4. Personalo audito atlikimas (įvertinami Jūsų kompanijos žmogiškieji ištekliai, jų atitikimas įmonės planams bei galimybės).
 
Visapusišką, objektyvų ir išsamų personalo įvertinimą atliksime naudodami profesionalius vertinimo metodus: ekspertinį interviu, psichologinius testus, modeliuodami grupines, prezentacines užduotis, imituodami darbines situacijas ir kt.    
   

Jūs esate: Pagrindinis Personalo paieška ir atranka  Personalo įvertinimas